Бетонні кільця для септика.

Які бетонні кільця для септика потрібні? І скільки їх потрібно? Яка вартість матеріалів і робіт? Питання для людини, яка до цього жодного разу не стикалася з будівництвом каналізації, дуже складне.

Розглянемо побудову септика для житлового будинку або дачі, з врахуванням різної кількості користувачів цієї системи. Залежно від конструкції і використаних кілець, септики можуть вміщати різну кількість кубометрів стічних вод і можуть бути однокамерні, двокамерні і трикамерні.

septic-lviv-1
septic-lviv-2
septic-lviv-3

Зазвичай хочеться зменшити витрати, тому прораховувати ситуацію наперед не завжди получається. Але коли приїжджають родичі, тоді-то і згадується питання: а скільки буде користувачів? І це питання вирішальне.

Тож почнемо!

Призначенням будь-якого септика є попереднє очищення стічних вод. Осад, який утворюється на дні септика, віддаляється за допомогою асенізатора

Септик однокамерний.

Однокамерний септик складається з декількох кілець, встановлених вертикально один на одному. Діаметр і кількість кілець підбирається з огляду кількості користувачів.

однокамерный септик 1,41 м.куб
Однокамерный септик 3 м.куб
Однокамерный септик 2,1 м.куб
Однокамерный септик 4 м.куб

Якщо користувачів не більше чотирьох-п’яти чоловік, однокамерного септика цілком достатньо.

Чистка однокамерного септика проводиться 1-2 рази на рік по мірі забруднення, тому важливо продумати розташування септика на ділянці, щоб асенізатор міг безперешкодно під’їхати для опорожнення ємності камери.

Але, при наявності п’яти користувачів і більше, фахівці рекомендують ставити двокамерний септик. 

Септик двокамерний.

Дві камери з кілець з’єднуються між собою переливної трубою. З будинку по вивідний трубі з невеликим ухилом господарсько-побутовий стік повільно надходить в першу камеру. Фекалії осідають на дні, в той час як надлишок води переміщається по переливу в другу камеру, звідки всмоктується в грунт через дренаж.

Двухкамерный септик 4,59 м.куб.
Двухкамерный септик 8,74 м.куб.
Двухкамерный септик 6,28 м.куб.
Двухкамерный септик 9,54 м.куб.

Зная цены на бетонные кольца для септика и их количество (а также учесть необходимые комплектующие, такие как днища и крышки), не сложно приблизительно подсчитать стоимость септика для вашего дома.

Знаючи ціни на бетонні кільця для септика і їх кількість (а також врахувати необхідні комплектуючі, такі як днища і кришки), не складно приблизно підрахувати вартість септика для вашого будинку.

До даної вартості потрібно буде додати вартість доставки матеріалів зі складу виробника на вашу ділянку і вартість монтажу з супутніми витратними матеріалами.

Наприклад: у будинку буде проживати 6 осіб. У цьому випадку буде потрібен двокамерний септик на 6 м. куб., що складається з

  • 4-х кілець півтораметрових,
  • 2-х кілець сімдесяти сантиметрових,
  • двох кришок,
  • двох люків,
  • одного днища.

У вартість монтажу також будуть включені витратні матеріали на проведення герметизації стиків, промазку бітумом, пророблення отворів під основні (введення) і переливні труби, копка ями, установка кілець, копка траншеї для прокладки труб, гравій для дренажу, патрубки для кріплення труб, суміші і кріпильні матеріали.

Краще звичайно довірити розрахунки кошторису фахівцям, так як враховується глибина промерзання грунту для того, щоб викопати траншею і закласти вивідну трубу каналізації на правильній глибині. Також необхідно врахувати кількість ґрунтових вод для визначення необхідного обсягу дренажного матеріалу. Кут нахилу вивідний труби теж має значення не кажучи вже про те, що неправильно підібрані бетонні кільця для септика можуть не витримати навантаження. А також тільки спеціаліст зможе обрати місцерозташування септика.

Розташування септика на ділянці.

бетонный септик

Калькулятор, який є на нашому сайті, призначений для того, щоб можна було приблизно визначити ціну матеріалів. Ціни в калькуляторі дійсні станом на 01.04.2019р. і можуть відрізнятися від актуальних. Тому радимо все ж таки довірити підрахунок нашому спеціалісту. Також запрошуємо подивитися на товари в нашому магазині.

На жаль врахувати всі нюанси, які виникають при роботі над реальним проектом, в одній статті, не представляється можливим. Швидше за все у вас залишилися питання про бетонні кільця для септика, і це вагомий аргумент, щоб поспілкуватися з нашим фахівцем.

Внесіть свій номер телефону, наш менеджер зв’яжеться з вами і проведе безкоштовну консультацію по всіх питаннях.
Оригінал статті на російський мові тут. Автор Каренгіна Наталія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *