Доставка Оплата Монтаж

Доставка рахується  від брами виробництва до ділянки замовника по 35 грн за километр в оба боки. Адреса виробничих потужностей: 81634, Львівська обл., Миколаївський район, село Розвадів, вул. С.Бандери, буд. 38. 

Завантаження та розвантаження матеріалів входить у вартість доставки. Километраж рахується по картах Гугла.

Доставка

dostavka-betonnyh-kilec

В машину з краном можна поставити 10 кілець, 10 кришок та 10 днищ. Якщо ваше замовлення меньше, можна здешевити доставку за рахунок спільної доставки. Доставки у Львів та передмістя є кожного дня, тому протягом 2-3 днів можна розраховувати на спільну доставку. У випадку спільної доставки сума доставки розподіляється по вазі вантажу. 

Не маєте можливості порахувати відстань? Напишіть місцезнаходження вашої ділянки, наш менеджер порахує ціну доставки і запропонує ціну спільної доставки, якщо у вас невелике замовлення. 
бетонні кільця львів

При здійсненні доставки нашим транспортом проводиться попередня оплата за бетонні вироби у розмірі 50-75% на карту приватбанку від вартості матеріалів.

ОплатаРешта суми за матеріали та за доставку віддається водію після розвантаження матеріалів на ділянці.

Хочете запропонувати інший варіант по оплаті?

бетонні кільця львів

Монтаж

Для того, щоб вирахувати вартість монтажу, не достатньо знати характеристики та кількість матеріалів. Тільки відвідавши ділянку, спеціаліст зможе визначити сумму монтажу, враховуючі багато факторів. 

По-перше: має значення глибина промерзання грунтів (з того показника виводиться глибина копки траншеї для закладки вивідної каналізаційної труби).

montazh-septika
Також враховуються  інші показники: рівень та кількість грунтових вод (щоб визначити необхідний обсяг дренажного матеріалу), кількість та кут нахилу вивідних труб, визначити місцерозташування септика, розрахувати навантаження, щоб скорегувати замовлення по матеріалах та інше.

Виходячі з вищенаведеного, радимо запросити нашого спеціаліста для прорахунку монтажу.

Запрошуємо подивитися на товари в нашому магазині.